تبلیغات
سایت خبری بخوانید - مسعود سعیدی: آقای سیروان از محسن یگانه یاد بگیرید
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391  07:44 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار هنری ،

موسیقی روز - علیرضا رجایی:مسعود سعیدی در تماسی با سایت موسیقی روز،گلایه هایی از سیروان خسروی داشت و رسالت خبری ما هم حکم می کند بدون موضع گیری،این گلایه ها را منتشر کنیم
.


مسعود سعیدی در این باره گفت:بعد از اینکه آلبوم من در اینترنت لو رفت،سیروان خسروی در صفحه شخصی خودش نوشت:باز هم از اسم من در یک آلبوم جدید که در اینترنت پخش شده سو استفاده کردند،هم خوشحالم و هم متاسف.

سعیدی در ادامه گفت:من روحم از انتشار آلبوم خبر نداشت بعد چطور می شود این آقا می گوید که من قصد سوء استفاده را داشته ام؟!در این آلبومی که منتشر شد،اسم کلیه افرادی که با من در آن همکاری داشتند به اشتباده درج شده است و من هم بی خبر بودم و نه قصد این کار را داشتم و نه انتظار چنین حرکتی از آن آقا را.

آقای خسروی انتظار نداشتم اینقدر زود این واکنش را نشان دهید و بهتر بود اول ماجرا را پیگیری می کردید و بعد این حرف را بزنید،از محسن یگانه یاد بگیرید.

محسن یگانه در این چند روز که از لو رفتن آلبوم گذشته است،با من همراه بوده و به من روحیه داده و اصطلاحا حسابی هوای من را داشته.

محسن برای من در این آلبوم دو قطعه ساخته است و در این آلبومی که لو رفته است،قطعات «برگرد» و «دوستم نداری» از ساخته های او است.

در اخر باز هم می گویم:آقای سیروان خسروی اول از ماجرا باخبر شوید،بعد بگویید سوءاستفاده کرده اند.

در همین رابطه با محسن یگانه تماس گرفتیم و نظرات او را در این باره جویا شدیم:

واقعا اتفاق بدی افتاد،من چند قطعه برای مسعود در این آلبوم ساختم و قطعات خیلی خوبی بود ولی نمی دانم چرا اینطوری شد؟!

یکی از این قطعات را قرار بود در ابتدا خواننده دیگری بخواند ولی در آخر مسعود آنرا خواند و شهاب اکبری هم تنظیم آنرا انجام داد،قطعه ای احساسی و اسلو.

این اتفاقات عواقب بدی دارم و مدتی بود که در موسیقی کشورمان از این مسائل رخ نمی داد،امیدوارم که مسعود هم بزودی به روزهای خوب خود برگردد.

موسیقی روز این حق را برای آقای «سیروان خسروی» محفوظ می دارد که در صورت تمایل پاسخ خود را از این سایت منتشر کنند.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

سایت خبری بخوانید

جدیدترین اخبار خارجی , داخلی,اقتصادی , سیاسی , فرهنگی و هنری , ورزشی , علمی