تبلیغات
سایت خبری بخوانید - افراد تحت تکفل بازنشستگان کشوری بیمه طلایی می‌شوند
شنبه 10 فروردین 1392  12:11 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار اجتماعی ،

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پوشش بیمه طلایی افراد تحت تکفل بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته این افراد زیر پوشش بیمه طلایی قرار می‌گیرند.

به گزارش فارس، ایراندخت عطاریان با اشاره اینکه در سال گذشته و با حمایت دولت و شخص رئیس جمهور یک میلیون و 150 هزار بازنشسته با اعتبار 100 میلیارد تومان تحت پوشش قرار گرفتند، اظهار داشت: در سال جاری نیز برنامه‌های خوبی برای این افراد و خانواده‌هایشان داریم.
.


وی با اشاره به اجرای بیمه طلایی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری گفت: این خدمت جدید صندوق بازنشستگی کشوری با اهدافی همچون پوشش و جبران هزینه‌های درمانی، کاهش هزینه‌های پرداختی بیماران و ارائه کیفیت خدمات پزشکی مطلوب در تهران و تمام استان‌های کشور به بازنشستگان ارائه شده است.

به گفته این مقام مسئول بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و قرارداد منعقد شده بیش از 540 بیمارستان و مرکز درمانی در سراسر کشور بازنشستگان مشمول بیمه طلایی را پذیرش خواهند کرد که البته در صورت افزایش بیمارستان‌های جدید، متعاقباً اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه در مرحله اول این پروژه بزرگ ملی همه بازنشستگان تحت پوشش بیمه طلایی بستری درمان قرار می‌گیرند، افزود: در صورت تأمین اعتبار در مرحله بعدی، خانواده تحت تکفل فرد بازنشسته تحت پوشش بیمه طلایی قرار خواهد گرفت.

شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ در حالی به عنوان شرکت طرف قرار داد بازنشستگان و بیمه طلایی آنها انتخاب شده است که این شرکت در تمام استان‌ها و شهرستان‌ها دارای شعبه و دفاتر نمایندگی است.

حداکثر تعهدات شرکت آتیه سازان حافظ در فرارداد با بازنشستگان به شرح ذیر است:

1-اعمال جراحی تخصصی و فوق تخصصی شامل: جراحی قلب، مغزو اعصاب، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان،جراحی ستون فقرات ( غیر از جراحی دیسک ) و بیماری خاص ( تالاسمی ، هموفیلی و دیالیزی شامل تمامی هزینه‌های دارو و سایر خدمات به صورت سرپایی و یا بستری)، داروهای تخصصی شیمی درمانی وعوارض آن و MS اعم از شمول و غیر شمول تعهدات بیمه پایه ، انواع سرطان ، شکستگی های لگن، ران و مفصل تا سقف 46 میلیون ریال جهت بیمه شدگان تبعی و بدون سقف برای هر فرد بازنشسته اصلی پس از کسر سهم بیمه پایه با رعایت مفاد قراردارد.

2-جراحی دیسک، سایر اعمال جراجی و درمان طبی، لیزرتراپی ته چشم به صورت سرپایی یا بستری ، آنژیوگرافی عروق کرونر پس از کسر هزینه بیمه پایه تا سقف 18 میلیون ریال برای بیمه شدگان تبعی و بدون سقف برای بیمه شدگان اصلی با رعایت سایر مفاد قرارداد.

3-خدمات تشخیص درمانی شامل انواع آنژیو گرافی، سونوگرافی، سی تی اسکن، MRI، خدمات مکمل بر اقدامات تشخیصی، پزشکی هسته‌ای، رادیوتراپی، TCD، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، اودیومتری، تعیین میدان بینایی، بررسی عصب بینایی، بررسی عصب شنوایی، تمپانومتری، اسپیرومتری و انواع آندوسکوپی و ... تا سقف 3 میلیون ریال برای هر واحد خانواده در طول قرارداد پس از کسر سهم بیمه پایه.

4-اعمال مجاز سرپایی نظیر ناخنک چشم، بیرون آوردن تومور ، شکستگی ها، دررفتگی‌ها و گچ گیرهی و... تا سقف 800 هزار ریال برای هر فرد پس از کسر سهم بیمه پایه.

5- جبران هزینه آمبولانس یا هواپیما برای فوریت‌های پزشکی که به بستری بیمه شده در بیمارستان منجر می‌شود. در داخل شهر تا سقف 400 هزار ریال و بین شهری تا سقف یک میلیون و 500 هزار ریال، برای هر فرد تایید مورد توسط رئیس بیمارستان.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

سایت خبری بخوانید

جدیدترین اخبار خارجی , داخلی,اقتصادی , سیاسی , فرهنگی و هنری , ورزشی , علمی