تبلیغات
سایت خبری بخوانید - گران‌ترین گوشی هوشمند جهان با 15.3 میلیون دلار قیمت
شنبه 24 فروردین 1392  01:43 ب.ظ    ویرایش: - -

این طور که گفته می‌شود، بدنه بیرونی این گوشی هوشمند با 24 قیراط طلا ساخته شده و کلید Home در این گوشی 26 قیراط الماس سیاه را در خود جا داده است.

به گزارش فارس به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، شرکت Stuart Hughes واقع در شهر لیورپول انگلیس که در زمینه طراحی و تولید جواهرات گران‌قیمت فعالیت می‌کند، پیش‌تر گوشی هوشمند آیفون 4 با الماس، رایانه همراه Platinum MacBook Air با جواهرات و رایانه لوحی Gold iPad 2 را با طلا ساخته بود.
.


این مرکز هم‌اکنون از ساخت گوشی هوشمند آیفون 5 منحصر به‌فرد و ویژه‌ای خبر داده است که بدنه آن از جنس طلا ساخته شده و روی آن با الماس تزیین شده است تا به این ترتیب گران‌ترین گوشی هوشمند جهان ساخته شود.

به گفته طراح این گوشی، ساخت این آیفون 5 که نمونه آن در جهان وجود ندارد 9 هفته زمان برده و تمام قطعات این محصول به‌صورت دست‌ساز ساخته شده است.

این طور که گفته می‌شود، بدنه بیرونی این گوشی هوشمند با 24 قیراط طلا ساخته شده و کلید Home در این گوشی 26 قیراط الماس سیاه را در خود جا داده است.

آرم شرکت اپل و گوشه‌های این گوشی هوشمند با الماس سفید تزیین شده‌اند و درمجموع 600 قطعه سنگ قیمتی در بدنه این محصول به کار رفته است که 53 قطعه از آن‌ها روی آرم شرکت اپل در قسمت پشت گوشی واقع شده‌اند.

گران‌ترین گوشی هوشمند جهان 15.3 میلیون دلار قیمت‌گذاری شده که البته یک تاجر چینی که صاحب الماس‌های سیاه برای تزیین این محصول بوده، درخواست خرید آن را اعلام کرده است.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

سایت خبری بخوانید

جدیدترین اخبار خارجی , داخلی,اقتصادی , سیاسی , فرهنگی و هنری , ورزشی , علمی