تبلیغات
سایت خبری بخوانید - دستگاه قضایی به شکایت نمایندگان علیه موسوی پاسخ بدهد
دوشنبه 25 آبان 1388  11:32 ق.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار سیاسی ،

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری از دستگاه قضایی خواست که به شکایت بیش از 100نماینده مجلس علیه میرحسین موسوی پاسخ حقوقی بدهد.
.


حبیب الله عسگراولادی در گفت و گو با ایرنا با اشاره به کاهش نیروهای جریان سبز ، این امر را کاملا طبیعی و قابل پیش بینی دانست و گفت: ملت، چک سفیدی به هیچ یک از رجل سیاسی نداده است که هر مبلغی خواست برای فروش شرف و عزت مردم و کشور در آن بنویسد.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: به طور قطع منافقین، سلطنت طلب ها و مارکسیست ها از کارگردانان اصلی این اغتشاشات هستند و مردم در دهه اول انقلاب از آنها عبور کرده‌اند و دیگر به عقب برنمی گردند.

وی با بیان این که روز به روز موضوع فتنه پس از انتخابات شفاف تر می شود، اظهار داشت: مردم ایران بیدار و هوشیار هستند و خیلی از افرادی که به موسوی رای دادند در حال حاضر می دانند که دعوای انتخاباتی بر سر موسوی و احمدی نژاد نبوده و نیست.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد : افرادی که در روز قدس و 13 آبان به 2 یا 3خیابان آمدند آرمان ها واهداف نظام و امام (ره) را هدف قرار داده اند اصلا کاری به این حرف ها نداشته و ندارند.

عسگر اولادی گفت: موسوی خیال می کند جریان سبز را او رهبری می کند و کروبی نیز در آرزوهای خودش به سر می برد ولی غافل از واقعیت هایی است که در خارج از ذهن او می گذرد.

وی تصریح کرد: اصل مطلب را کسانی در خارج و عواملشان در داخل مدیریت می کنند که یک قلم مبلغ 77 میلیون دلار و در قلم جدید مبلغ 55 میلیون دلار از کاخ سفید دریافت کرده اند و سازمان و ساختار خاص خود را داشته و گوششان به این حرف ها بدهکار نیست.

دبیرکل سابق حزب موتلفه در این گفت و گو ادامه داد: این افراد از شعارها عبور کرده و وارد فاز خشونت شده اند بنابراین طبیعی است که مردم و نظام، خشونت طلب ها را تحمل نکنند زیرا کار خشونت طلب ها استخدام انقلابیون پشیمان و افسرده است و هنگامی که دیدند کاری از آنها برنمی آید با همان سرعتی که به او پیوستند با همان سرعت جدا می شوند.

عسگراولادی با بیان این که افکار عمومی ایران کم کم مهیای یک برخورد معقول و حقوقی با فتنه انگیزان می‌شود، گفت: در حال حاضر شیب معقولی در جریانات سیاسی طی می شود تا همه به این نتیجه برسند که باید چشم فتنه را کور کرد، قوه قضائیه هم به تدریج مهیای این مهم خواهد شد.

وی تاکید کرد: کسانی که رای ملت را که امام (ره) فرمود میزان است برنمی تابند باید خود را آماده پاسخگویی کنند.

عسگراولادی گفت:‌ بنابر نقل، اکنون که هزاران نفر از مردم شکایت های خود را تسلیم دادگاه کرده و بنابر خبر رسانه ها بیش از 100نماینده مجلس شکایت خود را تقدیم دادگاه نموده‌اند و قوه قضاییه موظف است به این مطالبه حقیقی مردم پاسخ حقوقی بدهد.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه باب آشتی با ملت و نظام هیچگاه بسته نیست و آغوش انقلاب همواره برای کسانیکه از جفا به ملت پشیمان شده اند باز است، اظهار داشت: تا آنجا که بنده اطلاع دارم هنوز آقای موسوی و آقای کروبی به بی مهری ها ادامه می دهند و مورد توجه آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی هستند.

وی اضافه کرد: هرکسی که رسانه های این سه کشور را رصد کند می‌داند عده‌ای از طرفداران این ها در حال تهیه خوراک برای دشمن هستند و این چیزی است که ملت را در تعقیب مطالبات حقوقی خود مصمم می سازد.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

سایت خبری بخوانید

جدیدترین اخبار خارجی , داخلی,اقتصادی , سیاسی , فرهنگی و هنری , ورزشی , علمی