تبلیغات
سایت خبری بخوانید - فحاشی بین ضد انقلابی‌های فراری بالا گرفت
شنبه 24 بهمن 1388  07:05 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار سیاسی ،

عطاالله مهاجرانی در واكنش به اعتراضات و فحاشی‌های اعضای فرقه سبز علیه خود، این افراد را "عصبی " و "احساسی " خواند و آن‌ها را "همچون كف بر سطح آب " توصیف كرد.
.


به گزارش "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، شبكه ایران نوشت؛ رهبران خارج نشین فرقه سبز كه در هفته‌های گذشته، برنامه‌های گسترده‌ای را برای ایجاد اختلال در راهپیمایی 22 بهمن تدارك دیده بودند، با مشاهده جمعیت ده‌ها میلیونی راهپیمایان این روز و شكست طرح‌هایشان، شروع به فحاشی نسبت به یكدیگر كردند.
این فحاشی‌ها از آنجا شروع شد كه طرح پیشنهادی از سوی عطاا... مهاجرانی موسوم به "اسب تروا " با شكست روبرو شد.
آقای مهاجرانی این طرح را از چندی پیش در سایت اینترنتی "جرس " كه پس از انتخابات ریاست جمهوری، برای تحریك مردم به اغتشاشات خیابانی با مدیریت وی و همكاری افرادی چون محسن كدیور و فاطمه حقیقت جو راه اندازی شده، مطرح كرده بود.
بر اساس این طرح قرار بود تا حامیان میرحسین موسوی با ظاهر معمولی و بدون نمادهای سبز به میدان آزادی بیایند و سپس در هنگام سخنرانی رئیس جمهور، نمادهای خود را نمایش دهند و شعارهای ساختارشكن سر بدهند.
به دنبال شكست این طرح، بسیاری از كاربران ضد سایت‌های ضد انقلاب شروع به فحاشی به مهاجرانی و طرح پیشنهادی وی كردند.
این سایت‌ها همچنین مهاجرانی و سایت وی را مسبب ریزش شدید هوادار در فرقه سبز دانستند.
اما آقای مهاجرانی ساكت ننشست و در واكنش به این اعتراضات، اعضای گروه سبز را "عصبی " و "احساسی " خواند و آنها را "همچون كف بر سطح آب " نامید.
وی در مطلبی كه آن را در وبلاگ شخصی‌اش منتشر كرده است، تلویحاً محسن سازگارا دیگر رهبر خارج نشین فرقه سبز را عامل "سرخوردگی " و "یاس " این گروه دانست.
وزیر فرهنگ دولت اصلاحات در این باره نوشت: "برخی گمان می‌كردند در روز 22 بهمن نظام جمهوری اسلامی سقوط می‌كند و آن برخی، جشن پیروزی برگزار می‌كنند و به سرعت در مناصب قدرت قرار می‌گیرند و به تعبیر خودشان آكسیون نهایی انجام می شود ".
آقای مهاجرانی پس از ذكر این جمله، محسن سازگارا را فردی "متوهم " نامید و ضمن ابراز ناراحتی از توهین سبزها به خودش، گفت: "این دوست ما به گونه‌ای سخن می گوید كه انگار اكسیون آخر همین امشب اتفاق می‌افتد. برخی جوان‌ها هم چنان حرف‌هایی را باور می‌كنند. وقتی با واقعیت‌هایی رویارو می شوند كه از جنس دیگری است، یاس و دلمردگی وجودشان را فرا می گیرد و از كوره به در می روند و اتفاقا با منطق و ادبیاتی كه هیچ نسبتی با جنبش سبز ندارد و بیشتر متاثر از كیهان است، سخن می گویند ".
وی همچنین با بیان این مطلب كه "جنبش سبز یك پوسته عصبی احساسی دارد كه گهگاه بروز می‌كند "، نوشت: "این جریان مثل كف عرصه رودخانه را می‌پوشاند و اندكی بعد فرو می‌نشیند ".
این صحبت‌های مهاجرانی در حالی بیان می‌شود كه خود او، هفته گذشته از "سقوط تهران در 22 بهمن " سخن گفته بود!
كارشناسان سیاسی معتقدند كه علت این عصبانیت و فحاشی سایت‌ها و افراد ضد انقلاب به یكدیگر، حضور گسترده و چندین میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و شكست پروژه ایجاد درگیری و اغتشاش در این روز است.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

سایت خبری بخوانید

جدیدترین اخبار خارجی , داخلی,اقتصادی , سیاسی , فرهنگی و هنری , ورزشی , علمی